Laptop boot menüsü çok zor açılıyor

trqbyztl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşlar benim bilgisayarın ekranı kırıldı(laptop).
Ek monitor ekledim, boot menüsü çok zor açılıyor. Şu yöntemle bilgisayarımı sıfırlayabilir miyim? Çünkü Eset nod 32, bin'i geçik a... virüsü tespit etti, bilgisayar internete neredeyse bağlanmıyor. C: 74 gb, bir tek c var. C'yi biçimlendirip Windows XP Service Pack 3 İndir - Gezginler
buradaki adresteki Windows xp'yi kursam, bilgisayar Windows xp olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda birincil ekran laptop ekranıdır ve boot sekmesi ve kurulum ekranı ikincil ekrana gelmeyecektir.

Merhaba,
Bilgisayarınızı kapayın.
Bilgisayarınıza ekranı VGA çıkışından bağlayın.
Bilgisayarınızı açın.
Bilgisayar ilk açıldığı esnada bios a giriş tuşlarına basın ekrana görüntü gelip gelmemesi önemli değil.
Bios a girdikten sonra görüntü gelmesi muhtemeldir.

@Goksel KARVARKardeşim bak tamam onuda yaptım sağ olasın da bu bilgisayarın boot tuşu f9 bassam da gelmiyor ama bilgisayar içinden format atabilme ihtimalimiz var mı ? Windows 7 işletim sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot menüsüne giriş yapın şeklinde bir yazı yazmadım, bios ayarlarınıza girerek boot ayarlarınızı bios üzerinden yapmanız idi kastım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı