Laptop çalışıyor fakat ekran gelmiyor

Taha2734

Centipat
Laptopumu uzun süredir hiç açmamıştım ve bugün format atmak için açtım fakat laptop çalışmasına rağmen ekran gelmiyor. Ekranın açılmasını nasıl sağlayabilirim ya da ekranı açmadan format atmam mümkün mü? İşe yarar mı?

Bende de aynı sorun vardı. HDD'yi çıkartıp taktığım zaman ekran geliyordu fakat 2-3 saat çalıştıktan sonra kapanıyordu sonrasında RAM'leri çıkartıp uçlarını silgi ile silip taktığım zaman düzeldi. RAM işlemini uygulayın kolay yöntem olmaz ise HDD ile alakası olabilir mi bilmiyorum ama yüksek ihtimal ekran kartı ile ilgilidir.

Bende de aynı sorun vardı. HDD'yi çıkartıp taktığım zaman ekran geliyordu fakat 2-3 saat çalıştıktan sonra kapanıyordu sonrasında RAM'leri çıkartıp uçlarını silgi ile silip taktığım zaman düzeldi. RAM işlemini uygulayın kolay yöntem olmaz ise HDD ile alakası olabilir mi bilmiyorum ama yüksek ihtimal ekran kartı ile ilgilidir.
Ram'leri çıkarttım temizledim taktım bir değişiklik olmadı hdd'yi çıkartıcam yine olmazsa bişey yapmayı düşünmüyorum zaten çok eski bir laptop servise para vermeye değmez

Yeni konular

Geri
Yukarı