Laptop chipset arızasında stres testi nasıl yapılıyor?

Tolga29106

Centipat
Arkadaşlar dün laptopun chipseti arızalanmıştı verdim. Şimdi tamirciyle görüştüm işlem başarıyla sonuçlanmıştır dedi. Bugün stres testi yapacağım yarın alabilirsin dedi. Bizim kendi cihazımızla yapıyoruz dedi laptopu çalıştıracağım ama masaüstüyle ilgili bir işlem yok dedi. Şimdi bende masaüstünde önemli dosyalarım olduğundan girmesini pek istemiyorum şifreli zaten, bu test nasıl yapılıyor, bilgi edinmek adına bilen arkadaşlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün laptopun chipseti arızalanmıştı verdim. Şimdi tamirciyle görüştüm işlem başarıyla sonuçlanmıştır dedi. Bugün stres testi yapacağım yarın alabilirsin dedi. Bizim kendi cihazımızla yapıyoruz dedi laptopu çalıştıracağım ama masaüstüyle ilgili bir işlem yok dedi. Şimdi bende masaüstünde önemli dosyalarım olduğundan girmesini pek istemiyorum şifreli zaten, bu test nasıl yapılıyor, bilgi edinmek adına bilen arkadaşlar var mı?
Adam gerçekten bilgisayardan az çok anlıyorsa masaüstünü açabilir zaten. Stres testi ise genelde program üzerinden yapılıyor...

Farklı bir HDD takıp açabilir, sistemi test etmek istiyorsa yazılım üzerinden yapacaktır, farklı bir cihaz hiç duymadım ve de görmedim veya şöyle yapabilir, anakartı başka bir sisteme takar uzay montajı şeklinde ve test eder.

Geri
Yukarı