Laptop Cızırtı Sesi

ozgur1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Asus k53u model bir laptopum var. 2 günden beri bir cızırtı sesi geliyor. Cızırtının harddisk veya hoparlörden gelmediğine eminim. Fandan da gelmediğine eminim çünkü fan durduğu zaman da geliyor. Ses neredeyse sürekli geliyor. Laptopun orta kısmındaki bir yerden geliyor. Çok yüksek bir ses değil ama ortam sessizleşince duyuyorum ve beni rahatsız ediyor. Bilgisayarın garantisi yok. Zaten eski bir bilgisaya sadece internete giriyorum. Sizce bu ses nereden gelebilir? Fikirlerinizi bekliyorum.

Benim eski bir bilgisayarım vardı şarja taktığımda geliyordu bahsettiğin ses belki bilgisayarın pilinden kaynaklı olabilir.

benim bilgisiyarımdada ona benzer bir sorun bir gün düşürmüştüm ondan olabilir düşürdüğüysende parçaların yerleri kaymış olabilir

Benim eski bir bilgisayarım vardı şarja taktığımda geliyordu bahsettiğin ses belki bilgisayarın pilinden kaynaklı olabilir.
Pilini çıkartıp denedim fakat aynı cızırtı devam ediyor. Öneriniz için teşekürler.

benim bilgisiyarımdada ona benzer bir sorun bir gün düşürmüştüm ondan olabilir düşürdüğüysende parçaların yerleri kaymış olabilir
Bilgisayarı düşürmedim. Oldukça bir yere çarpmamaya çalıştım ama yapacak bir şey yok galiba bu sesle yaşaamaya devam edeceğim. :D Öneriniz için teşekürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı