Laptop dahili ekran kartını kullanıyor

Baha51

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumun ekran kartı çalışmıyor. Intel HD Graphics 4000 ile çalışıyor şu an DxDiag da ekran kartı gözükmüyor MSI Afterburner burnerde sıcaklığını gösteriyor ama çalışmıyor çalışma oranı %0 ama aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor en son reset atmıştım ekran kartı o gündür çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, laptopumun ekran kartı çalışmıyor. Intel HD Graphics 4000 ile çalışıyor şu an DxDiag da ekran kartı gözükmüyor MSI Afterburner burnerde sıcaklığını gösteriyor ama çalışmıyor çalışma oranı %0 ama aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor en son reset atmıştım ekran kartı o gündür çalışmıyor.
Bir bilgisayarcıya götürün derim belki kablosu çıkmış olabilir. Umarım ekran kartına zarar gelmemiştir.

Sorunu nasıl çözdünüz?
1 kere reset atmıştım düzelmedi 2. Kez attım gene düzelmedi 3.yü attım yine aynı şekilde driverleri kurdum ve bu defa çalıştı hayret. :/

Sorunu nasıl çözdünüz?
Şimdi bir konu açtım da 2dk onay verebilir misiniz :)

Sorunu nasıl çözdünüz?
Allah'a şükürler olsun sorunu çözdüm ama ben şunu anlamadım bu kart pcde olmasına rağmen neden çalışmıyordu. Belki biliyorsundur diye sordum. Çalıştığı da iyi oldu Valorant girince bulanıklık ayarı %100 de (net) düşük ayarlarda 70-80 fps oynayabiliyorum :).

Son düzenleme:
Allah'a şükürler olsun sorunu çözdüm ama ben şunu anlamadım bu kart pcde olmasına rağmen neden çalışmıyordu. Belki biliyorsundur diye sordum. Çalıştığı da iyi oldu Valorant girince bulanıklık ayarı %100 de (net) düşük ayarlarda 70-80 fps oynayabiliyorum :).
Güncelleme yaptıysanız veya herhangi bir bilmeden bir şey yaptıysanız belki ayarlarınız gitmiştir. Hem dahili hem harici grafik kartı olan laptoplarda bu gibi sorunlar oluşabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı