Laptop düştükten sonraki fan sesi arttı

hawtsauce

Hectopat
Makaleler
1
Yer
china
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ching chang huang wang cpu xing 3414g

shuwan shiluwan retwux 8030 tiwawatan

dedediar16 wuanxing la ramen ramin 3451 geekabitwuan

sulawciwang materebowng madderwaun eususw 3548

kim ling suwan kasuwan 42 ded shuwan

fanlingwuan fanllggw

学习进行时 全国生态环境保护大会17日至18日在京召开。习近平总书记出席会议并发表重要讲话。讲话中,习近平总书记深刻阐述了新征程上推进生态文明建设需要处理好的重大关系,系统部署了全面推进美丽中国建设的战略任务和重大举措。新华社《学习进行时》原创品牌栏目“讲习所”推出文章,与您一同感悟。

“我对生态环境工作历来看得很

这是2018年5月,习近平总书记在全国生态环境保护大会上所说的话。正是那次大会,正
Meslek
kapici
Bilgisayarım dün elimden düştü ve dışında hiçbir şey olmadığını fark ettim fakat saatler sonra bir fan sesi ortaya çıkmaya başladı. Bu neden olmuştur?

(Bilgisayarım neredeyse 1 yıllık oldu. Belki yağ sorunu falan olmuştur, orası bilinmez.)

Fakat önceki laptopumda aynı bu ses geliyordu (neredeyse 10 yıllık falan) fakat onda düşmeden başlamıştı bu olay.

YouTube'a yükleyin link atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En sonra ses gelmeye başlamış.

Benim eski laptopumda da öyle oluyordu. O ses çıkınca ço hafifce bir daha vuruyordum. Ses gidiyordu. 2 yıldır öyle oluyordu fakat bir şey olmadı. Ama rahatsız edici bir durum.
hafiften vurayım belki düzelir. oyunda açarım arkada ki fan sesini duyayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En sonra ses gelmeye başlamış.
Hocam yüksek ihtimalle milinde sorun oluştu fanın garantisi devam ediyorsa bir gösterin yüksek ihtimalle kullanıcı hatası deyip para isterler ama maksimum 100 TL ödersiniz.

Hafiften vurayım belki düzelir. Oyunda açarım arkada ki fan sesini duyayım.

Hocam bende oyun oynarken laptopumda sinirlenip fanın olduğu yere yumruk atmıştım jet uçağı gibi çıkıyordu fanın sesi böyle nasıl anlatsam trırırırır sanki sürekli bir yere sürte sürte geçiyormuş gibi bilgisayarcıya götürdüm fanın mili bozulmuş öyle dedi değiştirdi şu an sorunsuz kullanıyorum.

Hocam ben bu yazıya cevap vermiştim :)

Hocam yüksek ihtimalle milinde sorun oluştu fanın garantisi devam ediyorsa bir gösterin yüksek ihtimalle kullanıcı hatası deyip para isterler ama maksimum 100 TL ödersiniz.

Aman, şu sesten kurtulmak için gerekirse 1000TL öderim.
Evet arkadaşlar şimdi sonucu yazıyorum...

Fan yerinden çıkmış elimle dokunarak hallettik :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı