Laptop DVD okuyucu/yazıcı masaüstü bilgisayara takılır mı?

Ben tam anlamadım soruyu şimdi,link verdiğin xigmatek kasayı henüz almadım demişsin ama onu mu soruyorsun,şu am mevcut kasanı mı ? Xigmatek ten başka kasa resmi göremedim ben çünkü.Xigmatek fena değil gibi ama ben biraz daha farkla 20 cm 2 ön fanla ve 12 cm bir egzos fanla gelen ve içi daha geniş olan airhawkı tavsiyeye devam edeceğim.
Xigmatek kasayı sordum. İlk mesajda paylaştığım fotodaki kasa yani. Zaten aldım az önce amazondan :) İndirimdeydi. Ama acaba diyorum takabileceğim fan sayıları yeterli mi? Isınmadan ve sessizce kullanabilir miyim? Bu açılardan iyi bir kasa mı? Sonuçta bu fiyata hem 600w hem dvd rom yeri var hem de pcu su içinde geliyor. Ve 600tl. İyi diye düşündüm. Kullanıcı yorrumlarına baktım sessiz güzel deniyordu. Taverna gibi ışık da saçmıyor. :D
Ama bilemedim şimdi. Isınma sorunu var mı yok mu? Olsa bile bu sorunu ilave alacağım sezsiz çalışan fanlar veya sıvı ssoğutucularla halledebilir miyim?

Xigmatek kasayı sordum. İlk mesajda paylaştığım fotodaki kasa yani. Zaten aldım az önce amazondan :) İndirimdeydi. Ama acaba diyorum takabileceğim fan sayıları yeterli mi? Isınmadan ve sessizce kullanabilir miyim? Bu açılardan iyi bir kasa mı? Sonuçta bu fiyata hem 600w hem dvd rom yeri var hem de pcu su içinde geliyor. Ve 600tl. İyi diye düşündüm. Kullanıcı yorrumlarına baktım sessiz güzel deniyordu. Taverna gibi ışık da saçmıyor. :D
Ama bilemedim şimdi. Isınma sorunu var mı yok mu? Olsa bile bu sorunu ilave alacağım sezsiz çalışan fanlar veya sıvı ssoğutucularla halledebilir miyim?
Yok sorun olmaz gibi güle güle kullan.2 veya 3 önde 2 de egzos yeterli olur,önünde hava alacak açıklık var zaten,icide çok dar değilse iyidir,detayli bakmadım açıkçası.

Yok sorun olmaz gibi güle güle kullan.2 veya 3 önde 2 de egzos yeterli olur,önünde hava alacak açıklık var zaten,icide çok dar değilse iyidir,detayli bakmadım açıkçası.
Dar değilmiş diye hatırlıyorum. Ama şimdi de şunu gördüm fiyatı çok daha ucuz. :) Bunun özellikler aynıysa iptal edip bunu alayım bari. :D Rampage 72 Siyah Usb 3.0 12cm Led Fan Oyun Kasa
Şimdi baktım da Xigmatek Vanguard Plus 600W Mid-Tower özelikleri:
Fan Yuva Sayısı3
2.5 inç Yuvası2
3.5 inç Yuvası2
Sıvı Soğutma DesteğiYok
Rampage'in de özellikler şurada var. Ama kaç watt yazmamışlar. Demek ki watt'ı 600wattan düşük o yüzden Xigmatikten daha ucuz. Doğru mudur hocam?

Son düzenleme:
Dar değilmiş diye hatırlıyorum. Ama şimdi de unu gördüm fiyatı çok daha ucuz. :) Bunun özellikler aynıysa iptal edip bunu alayım bari. :D Rampage 72 Siyah Usb 3.0 12cm Led Fan Oyun Kasa
Şimdi baktım da Xigmatek Vanguard Plus 600W Mid-Tower özelikleri:
Fan Yuva Sayısı3
2.5 inç Yuvası2
3.5 inç Yuvası2
Sıvı Soğutma DesteğiYok
Rampage'in de özellikler şurada var. Ama kaç watt yazmamışlar. Demek ki watt'ı 600wattan düşük o yüzden Xigmatikten daha ucuz. Doğru mudur hocam?
Hayır hayır alma rampage,xigmatek kalsin.Rampage iyi bir marka değil,kalsın xigmatek

Geri
Yukarı