Laptop Ekran Kartı Yükseltme

Packard Bell easynote LV44hc, bu bilgisayarımın ekran kartını birkaç üst modeliyle yenileme şansım var mı?

Maalesef senin laptop unun ekranı kartı gömülü olduğundan değiştirilemez
Senin ekran kartı dahili yani işlemciyle tümleşik. Ekran kartı için ekstra slot olması lazım o da yoktur sanırım.

Aynen öyle.
Eğer ki değiştirmek istersen ki
1-ddr3 1 veya 2 gb ekran kartı bul masaüstü biligisayar ekran kartı olsun
2-şu ürünü al Alfais 5147 PCI E Express 1x to 16x USB 3.0 Riser Yükseltici Uzatma Kartı: Amazon.com.tr
3-laptop una bağla fakat wifi olmicak

Son düzenleme:
Benim ekran kartım GTX 1050 ben 1060'a yükseltmek istiyorum ama ekran kartım sökülebilir değil nasıl yükseltebilirim? BGA makinesi falan pek anlamam ne yapmam gerekiyor? Dizüstü, MXM ekran kartı mı almam gerekiyor kafam çok karışık.
Benim ekran kartım AMD Radeon HD 7670M AMD Radeon Adrenalin 2020 Sürümüne yükseltcemde Hata 182 veriyo nasıl düzeltebilirim.Ve ekran kartımı nasıl yükseltebilirim.

Sana bir önerim vara ama işe yararmı biliyorum laptop a ekran kartı takma aparatı var internette. Laptopla bağlantısını yağtığın zaman bir adet Power Supply ve kasa ekran karı alman lazım onları da yerleştirdikten sonra gayet mükemmel şekilde kullanabiliyorsun örnek bir video atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı