Laptop Ekran Paneli Değişimi

yusuf-5896

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim sorum, mesela Asus x550jk-jx vs. modellerde ekran ıps değil ve full hd değil. Bu ekran çıkıp yerine ıps full hd panel takılır mı?

Çok üst seviye oyun merakım yok zaten. Benim derdim bu dandik ekran yerine ıps bir panel takılabilir mi? Ve fps ve batarya süresi haricinde bir sıkıntı olur mu?

@Ali Güngör , @Recep Baltaş ,@Range..
Takılsa bile pahalıya gelecektir. Düzen tutması zaten ayrı bi zor durum. Uğraşmaya değmeyecektir. Tabi firmanın seçeneği varsa ayrı. Ben sizin alıp değiştirmeniz için söylüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Benim sorum, mesela Asus x550jk-jx vs. modellerde ekran ıps değil ve full hd değil. Bu ekran çıkıp yerine ıps full hd panel takılır mı?
Cihazınız desteklerse takılabilir. Güzel ve detaylı bir şekilde yazılmış bir blog yazısı var onu paylaşayım okuyun oldukça detaylı IPS Ekran Soruları
sizin cihazınızın modelinden bakıldığında 2 farklı soketli ekran kullanabildiğini görüyorum. Paneli sökün ve ekranın arkasındaki içinde 156 ibaresi geçen kodu teknogolddepo da arama penceserine yapıştırın. Doğru ekran karşınıza çıkar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı