Laptop ekran rengi açık renge dönüyor

Berat Karacengel

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumda bugün olmaya başlayan bir sorun var. Ekranın renginin sürekli açık renge dönüp sonra kendi rengine geri dönüyor oyunlarda da böyle ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak nasıl olduğunu anlamadım. Mesela lacivert bir yazı maviye dönüyor gibi mi?

evet aynı dediğin gibi diyelim kahverengi bir duvar açık kahve rengi oluyor ve sürekli oluyor

hayır hiç birşey takmadım kendi kendine olmaya başladı
Göremeden tam anlaşılmaz ama LCD panel sorunlu olabilir. Yazılımsal bir şey olacağını düşünmüyorum. Deneme amaçlı TV veya başka bir monütöre bağla bence. Eğer yine sorun çıkarsa ekran kartı hasarlı olabilir veya yazılımsal bir sorun olabilir. Son olarak virüs taraması da yap.

Göremeden tam anlaşılmaz ama LCD panel sorunlu olabilir. Yazılımsal bir şey olacağını düşünmüyorum. Deneme amaçlı TV veya başka bir monütöre bağla bence. Eğer yine sorun çıkarsa ekran kartı hasarlı olabilir veya yazılımsal bir sorun olabilir. Son olarak virüs taraması da yap.
tamamdır deniyeceğim
monitorle alakalıymış bu durum için ne yapabilirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı