Laptop ekranı nasıl tamir ettirilir?

Duman0912

Centipat
Arkadaşlar selam bilgisayar ekranımda böyle bir sorun var Monster 1000₺ fiyat çektiler riskli 13.000'e kadar cıkabilir masraf dediler riskini alıp yaptırmadım o yüzden bunu nasıl çözerim nerede yaptırabilirim sorunu nedir yardımcı olabilir misiniz?
https://streamable.com/zi6l27

Son düzenleme:
Data flex kablosu ise en son 650 civarıydı e haliyle zamlanıp 1000TL olmuş demek ki.

1000TL hiçbir şey. Eeğr sorun data Flex ise bekletmeden halledin. Başak arızaysa bilemem.

Data flex kablosu ise en son 650 civarıydı e haliyle zamlanıp 1000TL olmuş demek ki.

1000TL hiçbir şey. Eeğr sorun data Flex ise bekletmeden halledin. Başak arızaysa bilemem.
Bu şekilde söylemediler ki bana anakartı arızalı anakart tamire girecek bu riski bir işlem eğer başarısız olursa anakart değişir 13.000 e kadar masrafa onay vermeniz gerekiyor dediler .

Bu şekilde söylemediler ki bana anakartı arızalı anakart tamire girecek bu riski bir işlem eğer başarısız olursa anakart değişir 13.000 e kadar masrafa onay vermeniz gerekiyor dediler .
Bana da panel değişecek fiyat 4700TL dediler. Onay vermedim geri aldım servisten ekran gidip geliyordu. 2 hafta sonra tekrar gösterdim sorun Data Flex çıktı 600 küsüre hallettim. Bu mevzu asgari ücret 2800TL ikendi.

Sendeki mevzu çok saçma ne demek riski var. Eğer riskli de olsa 1000'e halletme ihtimali varsa, halledilemezse bu tamirattakilerin beceriksizliği olur. Sonuçta direkt anakart değişim dememiş önce bakacaz yapamazsak değişim demişler. Düşünüyorum anakarttaki hangi devre sıkıntı da ki deneme yanılmayla kurtarılmaya çalışılacak...

Bu şekilde söylemediler ki bana anakartı arızalı anakart tamire girecek bu riski bir işlem eğer başarısız olursa anakart değişir 13.000'e kadar masrafa onay vermeniz gerekiyor dediler.

Eğer elinde güzel bir harici erkan varsa ve laptop da güzel bir laptop ise o şekilde kullanabilirsin bence ya da direk diyebilirsin eğer sorun dataflex kablosu ise değiştirin anakart ile ilgiliye dokunmayın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı