Laptop ekranı nasıl temizlenmeli?

Yer
Nottingham
Merhaba laptopumun ekranını sileceğim mikrofiber bezim var. Camsil ile sileceğim sıkıntı olur mu internette satılan kimyasallara para vermek istemiyorum.
(Ayrıca laptop ekranı biraz geride olduğu için çoğu laptopta bir boşluk var buradan ekrana su girer mi?)

Merhaba laptopumun ekranını sileceğim mikrofiber bezim var. Camsil ile sileceğim sıkıntı olur mu internette satılan kimyasallara para vermek istemiyorum.
(Ayrıca laptop ekranı biraz geride olduğu için çoğu laptopta bir boşluk var buradan ekrana su girer mi?)
en iyisi limonlu kolanya

birde oraya sıvı girerse çok birşey olmaz ama siz yinede getirtmemeye çalışın ben laptopu bildiğimiz kolanyayla kıkıyordum hiç birşey olmadı (misali)

dostum kolonya filan önermem monster laptop kullanıyorum 1 tane ıslak mendil al suyunu lavaboda sık sonra ekranı sil peçeteyle kurula

Geri
Yukarı