Laptop ekranına likit döküldü

HaziranYagmuru

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımın ekranına her yerine likit döküldü. Sigaranın içine doldurulan şey. Koruyucu falan olduğu için hiçbir yere işlemedi lakin gitti ekrana işledi. Şimdi ben bu lekeyi nasıl çıkarayım? İlk ve son hali var ve içindeki şey halen sıvı 2 gündür bilgisayar açık.

2.jpg

36429747_1706556449397628_1951888767165923328_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl döktüğünü merak ettim doğrusu. Sanırım alttaki olan likit eğer likit renksiz birşey ise bozulmuş olabilme ihtimali çok yüksek. Onun dışında yeşil renkliyse içindeki parçalara işlemiş durumda likit anında açılıp temizlenmesi gerekirdi bekletip daha iç parçalara ulaşmasını sağlamış olabilirsin.

Likiti çok yağlı bir sıvıdır. Onu çıkartmak çok zordur. Çıkacağını zannetmiyorum.

PC başında sigara içmenin anlamı ne onu anlayamadım bunun dışında biliyorsanız Gaz Yağı kullanın bilmiyorsanız servise verin .

gerekli müdahaleler sonrası zaten ufak bi iz kaldı arkadaşlar konuyu incelemeden lütfen yorum yapmayın bu arada likit yeşil olmaz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı