Laptop ekranında dikey çizgiler yayılır mı?

444635

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba hocalarım. Laptop ekranında sarı, arada sırada da beyaz dikey bir çizgi oluştu ama sabah bir şey yoktu. Ekranı açıp kapatırmış gibi yaparken gidiyor. Sanırım geçecek bir şey de değil, donanımsal olmalı. Laptop 10 yıllık zaten.

Fotoğrafını çekemeyeceğim ama şu konuyla tamamen aynı:

Cevabı kendim de verdim galiba ama daha da ilerler mi onu sormak istiyorum, teşekkürler.

Merhaba hocalarım. Laptop ekranında sarı, arada sırada da beyaz dikey bir çizgi oluştu ama sabah bir şey yoktu. Ekranı açıp kapatırmış gibi yaparken gidiyor. Sanırım geçecek bir şey de değil, donanımsal olmalı. Laptop 10 yıllık zaten.

Cevabı kendim de verdim galiba ama daha da ilerler mi onu sormak istiyorum, teşekkürler.
Ölü piksel ilerliyebilir.

Sorunu çözdün mü çözdüysen nasıl çözdün söyler misin lütfen tıpatıp aynısı bende de var ve daha çok yayıldımı.

@Syen565 Kendi kendine geçti, yayılmadı. İnternette de bir çözüm bulamadım zaten. Durum sizde nasıl sonuçlanır bilemiyorum, bir çözüm bulmaya çalışmanız daha doğru olur yine de.

@Syen565 Kendi kendine geçti, yayılmadı. İnternette de bir çözüm bulamadım zaten. Durum sizde nasıl sonuçlanır bilemiyorum, bir çözüm bulmaya çalışmanız daha doğru olur yine de.

Ne kadar sürede geçti peki bende 3 ay önce belki daha fazla dokununca geçiyordu veya ekranı oynatınca 1 ay öncesine kadar oluyordu bu durum ama 1 aydır çizgi gitmiyor hiçde çoğalmadı yarın laptopu temizletireceğim acaba bağlantı yerimi oynadı önceden iç ekranı kırılmıştı tamir olmuştu ama o ekranla ilgili olacağını düşünmüyorum nedense

Yeni konular

Geri
Yukarı