Laptop ekranındaki beyazlıklar ölü piksel mi?

Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
2. el laptop arayışındayım. Bir tane buldum ama bir sorunu var. Satıcı onlar ölü piksel değil diyor bu yüzden buraya sormak istedim. Fotoğrafta yuvarlak içine aldığım üç adet parlaklık ölü piksel mi? Zamanla çoğalır mı? Başka bir sıkıntı yaratır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20201024_143145.jpg
    IMG_20201024_143145.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 75
Laptopun fiyatı ne? Sırf i7 diye 3-4 bin lira istenmiyordur umarım çünkü 4. Nesil bir i7.
GTX 950m var, 3700 istiyor. Pahalı ama piyasada bulabildiğim en uygunlardan biri.

Şehir dışında buldum bir tane işlemci aynı, 16GB RAM, GTX 850M ekran kartı var. 3700 istiyor o da. Ancak bunda da 2 tane o parlamalardan varmış. Aksam fotoğraf atacak. Şehir dışında olan hem daha temiz duruyor hem de 1TB sabit disk avantajı var. Elimde SSD olduğu için onu da CD okuyucu yerine takacağım.

GTX 950m var, 3700 istiyor. Pahalı ama piyasada bulabildiğim en uygunlardan biri.

Şehir dışında buldum bir tane işlemci aynı, 16GB RAM, GTX 850M ekran kartı var. 3700 istiyor o da. Ancak bunda da 2 tane o parlamalardan varmış. Aksam fotoğraf atacak. Şehir dışında olan hem daha temiz duruyor hem de 1TB sabit disk avantajı var. Elimde SSD olduğu için onu da CD okuyucu yerine takacağım.
Hocam bence şehir dışından laptop falan almayın. Sıkıntı çıkabiliyor. Bir de o fiyata bence daha iyisini bulabilirsiniz.

Hocam bence şehir dışından laptop falan almayın. Sıkıntı çıkabiliyor. Bir de o fiyata bence daha iyisini bulabilirsiniz.
Keşke bulabilsem hocam. Yok daha iyisi maalesef. 1 haftadır her gün her saat yeni ilanlara bakıyorum. Ancak sonuç olarak 4000'e 3. nesil i5 işlemcili Casper bilgisayarlar düşüyor. Piyasa rezil bir durumda şu an.

Geri
Yukarı