Laptop ekranını yüksek çözünürlüklü ekran ile değiştirebilir miyim?

Bütçe
1500

KBGul22222

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek Erbabı
Sony 15.6 inç 1366x768 çözünürlüğünde ve parlak ekrana sahip bir laptopum var. Ben bu laptopun ekranını 1920x1080 ve mat bir ekranla değiştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir şey buldum. Hem mat, hem IPS, hem de 1080p. 30 pin, sizinki kaç bilemem. Tavsiyem yine de harici moniör kullanıp bunlarla uğraşmamanız.

Şöyle bir şey buldum. Hem mat, hem IPS, hem de 1080p. 30 pin, sizinki kaç bilemem. Tavsiyem yine de harici moniör kullanıp bunlarla uğraşmamanız.

Bunun benim laptopuma olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Sen yapamazsın, teknisyenler de uğraşmazlar. Harici ekran kullanmanı öneririm. İstediğin şey teorik olarak mümkün, pratikte imkansız.

Zaten masaüstü bilgisayarım var bu laptop yedek ve kullanma amacım taşınılabilir olması ve ekrana azcık yaklaştığımda pikselleri sayabiliyorum.

Bunun benim laptopuma olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Zaten masaüstü bilgisayarım var bu laptop yedek ve kullanma amacım taşınılabilir olması ve ekrana azcık yaklaştığımda pikselleri sayabiliyorum.
Açıkçası net bir bilgim yok, belki model numarası ile aratarak ekranın kaç pin olduğuna bakabilirsiniz. Belki de hepsi 30 pindir, bilmiyorum. Uyup uymayacağı hakkında bilgim yok maalesef. Yeni konu açıp laptopun model numarasını paylaşırsanız arkadaşlar yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı