Laptop elektrik çarpıyor

Enes Aka

Picopat
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
137
İyi günler bilgisayarımda oyun oynarken (Valorant, CS:GO) arada bir Q veya A tuşu elektrik çarpıyor. Hangi tuş tam olarak bilmiyorum ama sol taraftan bir tuş çarpıyor arada oluyor ama parmaklarımın titrediğini hissediyorum. Oynadığım oyunlarda çoğu zamam geri düşmeme sebep oluyor. Tam adamla karşı karşıya geldiğimizde çarptığında mecbur elimi çekmek zorunda kalıyorum, dolayısıyla adam beni öldürüyor. Acaba bir çözümü var mı?
 

suleymandy

Centipat
Katılım
29 Kasım 2020
Mesajlar
2.061
Makaleler
2
Çözümler
7
Yer
「 En Kötü İhtimalle Türkiyedesiniz 」
Tam adamla karşı karşıya geldiğimizde çarptığında mecbur elimi çekmek zorunda kalıyorum, dolayısıyla adam beni öldürüyor. Acaba bir çözümü var mı?

4b78afce1069264a242bbc623cb2425a.gif
 

burakcankanmaz

Centipat
Katılım
19 Mart 2020
Mesajlar
24
İyi günler bilgisayarımda oyun oynarken (Valorant, CS:GO) arada bir Q veyA A tuşu elektrik çarpıyor. Hangi tuş tam olarak bilmiyorum ama sol taraftan bir tuş çarpıyor arada oluyor ama parmaklarımın titrediğini hissediyorum. Oynadığım oyunlarda çoğu zamam geri düşmeme sebep oluyor. Tam adamla karşı karşıya geldiğimizde çarptığında mecbur elimi çekmek zorunda kalıyorum, dolayısıyla adam beni öldürüyor. Acaba bir çözümü var mı?

Bence bir bilgisayarcıya git ve PC hallolana kadar oynama derim sağlığından önemli değil. Hem de PC'yi mahvetmiş olursun.
 

Yeni konular

Yukarı