Laptop fan bakımı ne kadar?

Orçun Dökmeci

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptopumun fan bakımını yaptırmak istiyorum fakat ne kadar tutacağını bilmiyorum. Sizce ne kadar tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski tip laptoplar için 150-200 TL'ye bakım yapıyorum şu aralar. Yeni tip oyuncu laptoplarına 200-300 arası istiyorum yaptırmak isteyenlere. Sadece yakın çevreme yapıyorum. Piyasa yine benim yaptığım gibidir büyük ihtimal.

Bilgisayarcıya göre değişir. 100-300 arası tutar. İsterseniz evde de yapabilirsiniz çok zor bir işlem değil.
Biliyorum ama Termal Macun kısmından azıcık korku yaşıyorum ya

200'e macun + Full bakım yaptırdım 6.5W iletim değeri olan macun sürdüler eh işte.
İnternetten Bakınca'da 200 Diyordu'da Genelde Tamirciden Tamirciye Değişiyor Ondan Merak ettim.

Ben 150₺ ye yaptırdım.
Yarın gidecem İnşAllah O Fiyata yapar ya

Bilgisayarcıya yaptırmanız daha mantıklı yoksa tek bir yanlış işlem ile birkaç binlik olabilirsiniz.
Aynen zaten eski bir bilgisayar yani bilmediğim birşeyi denemem daha kötü yapabilir

Eski tip laptoplar için 150-200 TL'ye bakım yapıyorum şu aralar. Yeni tip oyuncu laptoplarına 200-300 arası istiyorum yaptırmak isteyenlere. Sadece yakın çevreme yapıyorum. Piyasa yine benim yaptığım gibidir büyük ihtimal.
benim Eski Tip Büyük İhtimalde o kadar fiyat isteyeceklerdir

Yeni konular

Geri
Yukarı