Laptop Fan Ekleme Sonrası Mavi Ekran Sorunu

RAP ALPEREN

Hectopat
Daha fazla  
Laptop'umun fanı çalışmadığı için bilgisayarcıya götürdüm. Yeni Fan taktı, termal macunlarını yeniledi ve format attı. Laptop aldığımdan sonra format atılmasına rağmen hızlanmamış eskisi gibi yavaşlığı devam ediyordu. Birkaç gün sonra mavi ekran hatası almaya başladım. Bazen ard arda 4-5 kez verdiği de oluyor. Bilgisayarcıya tekrar gittim ve mavi ekran hatası alıyorum dedim. Laptopu bıraktım 2 gün sonra tekrar gittim ve bana elindekini göstererek bu RAM'in bozuk yeni RAM alman lazım dedi. Eve geldim baya bir araştırma yaptım. Memtest86 ile RAM testi yaptım ve hiçbir hata almadım. 2 adet RAM var ve ikisini de ayrı ayrı çıkarıp denedim her ikisinde de birisi takılı olmadığı halde Mavi Ekran hatası aldım yine.(RAM'lerimin bozuk olmadığına kanaat getirdim.) HD Tune programı ile hard disk testi yaptım onda da hiçbir hata almadım. Mavi Ekran hatasının sebebi neyde olabilir? Yeni fan taktırdığım için donanım uyumsuzluğu mu var yoksa tekrar mı format attırmalıyım?

Yardımcı olabilecek birisi yok mu?

@Recep Baltaş minidump dosyamı göndersem yardımcı olur musunuz lütfen?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı