Laptop fiyatları düzelebilir mi?

• Konuyu başlatan eax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
@cemlük hocam Türkçe klavye olması benim için önemli. Ayrıca yurtdışından alımda garanti oluyor mu bilmiyorum. Yine de cevabınız için teşekkürler.

Hocam dolar 3 lira olduğu zamanlardan beri burdayım gördüğüm bir şey varsa o da ihtiyaç olduğu zaman makul indirimlerle cihazları almak. Öbür türlüsü gerçekten bilinmeze gidiyor. Eğer ihtiyacınız acil değilse indirim kovalayın bazen güzel indirimler denk gelebiliyor 1650'li laptoplar o dolar kuruna rağmen 6.7K civarına geliyordu bi ara.

Hocam dolar 3 lira olduğu zamanlardan beri burdayım gördüğüm bir şey varsa o da ihtiyaç olduğu zaman makul indirimlerle cihazları almak. Öbür türlüsü gerçekten bilinmeze gidiyor. Eğer ihtiyacınız acil değilse indirim kovalayın bazen güzel indirimler denk gelebiliyor 1650'li laptoplar o dolar kuruna rağmen 6.7K civarına geliyordu bi ara.
13 Eylül'de 5 yıllık Lenovo çöp oldu anakart falan gitti o gün bilgisayar baktım 7300 e msi bravo 15 4600h ryzen 5, 6999 excalibur falan vardı hatta dell vostro 3500 tarzı günlük laptoplar 6500 falandı. Bir ayda şimdiki fiyatlar dell bile 8k :D 11.11 indirimlerini bekleyecem ama paranız varsa arkadaşlar sakın düşünmryin alabildiğinizi alon geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı