Laptop Format Atma

Fuat Çil

Hectopat
Laptopum lisanslı ve Win 10 indirmek için uğraşmak istemiyorum tek istediğim baştan sona bilgisayarımı ilk günkü gibi yapacak şekilde format atmak. Lisanslı laptopa format atma ile ilgili bir video yapılışı söylerseniz çok mutlu olurum.
Şimdiden hepinize binlerce kez teşekkür ederim cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Nirsoft'un ücretsiz Windows Key'lerini gösteren programı ile windows 10'keyinize bakabilir, lazım olursa diye saklayabilirsiniz. Sizin Windows 'keyiniz büyük ihtimal ile bios içerisine gömülüdür, oradan kolay kolay silinmez ama başka biryere kaydetmeniz iyi olabilir.

Nirsoft ProduKey

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video mu ?

casper excalibur g 850

Evet o. Laptobun özelliklerini merak ettim söyler misiniz rica etsem?

Bir zamanlar hayalim olan laptobu almışsınız. Bütçe artınca ondan iyisini almak icab etti ve nasıl bir bilgisayar olduğunu hiç öğrenemedim. Isı seviyeleri nasıl bilgisayarın gayet iyi şu an aşırı bi problem yaşamadım . bazı ağır oyunları 2 3 saat oynayınca ısınma derecesi artmıyor diyemem
Windows ayarlar bölümünden güncelleştirme ve kurtarma seçeneklerinden ilerlemeyi denediniz m? Orada size seçenekler sunması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video daki gibi yapayımmı format ı ?

Geri
Yukarı