Laptop format sonrası Wi-Fi kartını görmüyor

PapillonV

Decapat
2 gün önce sinirden laptopa vura vura HDD'yi bozdum. Dün gidip SSD aldım taktım. Windows 10 kurdum. Her şey çok güzel ama PC'de Wi-Fi yok, kafayı yemek üzereyim. Dün akşam 7'den beri saatlerdir araştırıyorum, hiçbir çözüm bulamadım. Bakın Wi-Fi ağlarını falan görmüyor demiyorum komple Wi-Fi yok, öyle bir seçenek falan yok. Ethernet ile giriyorum şu an çektiğim gibi gidiyor. Arama seçeneği falan yok sağda açılan menüde normalde konum, Wi-Fi, Bluetooth gibi seçenekler olur ya widget menüsü gibi olan yeri diyorum, orada da Bluetooth, Wi-Fi vs. yok. Microsoft sitesinden son sürüm Windows 10 indirdim güncelledim yine yok. Dell Inspiron 5567 modeli laptop. Dell sitesine girip driver indirdim ama kurmuyor, kabul etmiyor. Dell Updater yükledim her şeyi güncel diyor neden böyle oldu? Hiç sevmem ama Driver Booster kurup onunla da her şeyi güncelledim yok aygıt yöneticisinde de yok.

373825

373826

Son düzenleyen: Moderatör:
Vura Vura Wifi kartı yerinden oynamış olmasın. 😀 Ve BIOS içinde kapanmış olabilir.
BIOS içinde kapanıp kapanmadığını nasıl kontrol ederim ?
Windows 10 seçeneği ile hangi kart sizin kartınız ise tıklayıp sürücüsünü indirin.
İşe yaramadı ne yazık ki ne var ne yok hepsini yükledim zaten çoğuna "Bu yazılım cihazınıza yüklenemiyor" diyor...
Vura Vura Wifi kartı yerinden oynamış olmasın. 😀 Ve BIOS içinde kapanmış olabilir.
BIOS'a baktım orda açık görünüyor bu arada bluetooth geldi driver yükleyince ama WIFI yok.

BT ile beraber çalışıyorlar umut var gibi, klavye kısayollarından FN+Anten kaç numara ise onları kurcala wifi devre dışı olabilir. Gene görmüyor ise doğru sürücü değildir.

BT ile beraber çalışıyorlar umut var gibi, klavye kısayollarından FN+Anten kaç numara ise onları kurcala wifi devre dışı olabilir. Gene görmüyor ise doğru sürücü değildir.
Bir işaret var radyo kulesini andıran ama ona basınca uçuş moduna alıp geri açıyor. Bir şey değişmiyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı