GTX 850M ekran kartı bozuk

NeKRoZ

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize selamlar. Eskı bir laptopum var 8 GB DDR3 RAM 1600 MHz, i5 4200h, GTX 850M ekran kartı var; en azından vardı, şimdi bozuldu. Ne yapmalıyım? Şu an işlemcıının ekran kartını kullanıyor.

Şu an elime para geçti ve ekran kartına ısıtma işlemı uygulamak ıstiyorum. Sizce onerılen bır yöntem midir, başka önerilerimiz var mı? Bu arada ekran kartım GTX 850M. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, daha önce konu açmıştım arkadaşlar öncelikle benım ekran kartımı tamir ettirmem lazım. Ekran kartı GTX 850M şu an laptop onboard ekran kartını kullanıyor ve ıssıtırma işlemı uygulayacağım ya da herhamgi başka bır yontem var mı bıldıgınız paylasırsınız sevınırım iyi geceler.
Sistem GTX 850M i5 4200h 8 GB RAM ASUS anakart tam modelini bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Serviste ellerinde varsa yaparlar da pahalıya gelir, özel aletleri falan var. Yetkili servisi arayıp fiyat alabilirsiniz. :)

Fiyatında pek değilim ama birazda onemlı ogrencı adamız sonuçta. D en iyisi sanırım reballing olacaktır.

Bunları tabii ki de arastırdım ancak kendıme guvenmıyorum belki daha fazla zarar verebilirim.

Daha ne olabilir?
burning-laptop-o.gif

Bu olmaz.

Geri
Yukarı