Laptop güncelleme sonrası açılmıyor

Hayalbaz7

Hectopat
Iyi geceler arkadaşlar. Intel laptopa bir güncelleme yükledi. Windows ekranı gelip gitmeye başladı. Güvenli Mod açıp NVIDIA baktım, oxoo3 hatasını verdi, çalıştıramadı. Şu an ne güvenli mod açabiliyorum ne parola ekranını görebiliyorum. Yardım eder misiniz?

Format USB'si ile Windows'a onarım yapın. Format her zaman en son çare olmalı.
Hata kodunun tamamını veya mavi ekran dump dosyasını paylaşırsanız daha kesin bir kanıya varıp çözüm sunabiliriz.

Format USB'si ile Windows'a onarım yapın. Format her zaman en son çare olmalı.
Hata kodunun tamamını veya mavi ekran dump dosyasını paylaşırsanız daha kesin bir kanıya varıp çözüm sunabiliriz.
Şuan yine güvenli mod ile girdim. Şöyle ki windows ekranı bir iki saniyede gidip geliyor hiç bir uygulamaya girme şansı vermiyor. Başlangıç dahi tıklayamiyorum ama güvenli modda bir sorun yok. Nvidia GeForce experience kullanıyorum. ERROR CODE : 0x0003 yazıyor.

Güvenli moda girebiliyorsan sorun yok. Son yüklediğin güncellemeleri kaldır. Sistem onarımı ve bozuk dosya yenilemesini yaptır. Sorunu hallettikten sonra önemli bilgileri yedeklemeyi unutma.

Güvenli moda girebiliyorsan sorun yok. Son yüklediğin güncellemeleri kaldır. Sistem onarımı ve bozuk dosya yenilemesini yaptır. Sorunu hallettikten sonra önemli bilgileri yedeklemeyi unutma.
Şuan söylediğinizi yapmaya çalışıyorum ama en son güncelleme 6 Eylül gözüküyor. Sql isimli bir kaç Microsoft uygulaması sildim bir programla beraber bunun etkisi olabilir mi? Nvidia denetim masasına ulaşılmıyor

Sql isimli bir kaç Microsoft uygulaması sildim bir programla beraber bunun etkisi olabilir mi?
Onu silmene gerek yok. Tarihine bakarak bozuk güncellemeyi kaldır. Kaldırmanı engelliyorsa komut isteminden kaldır. Güncellemeler KB ile başlar.
1599948920230.png

Yeni konular

Geri
Yukarı