Laptop Harddisk Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sata 1,2,3 şeklinde standartlar var fiziksel olarak aynılar ama hızları farklı mesela Sata 2 bir anakarta Sata 3 destekli bir SSD takabilirsiniz ama Sata 2 hızında çalışır.

İnternete 1.8" hdd yazarsan görürsün sana açıklama yapmak zorunda değilim.
HDD ile SSD'inin ne olduğunu bilmeden yorum atıp, "Bende 1.8" hdd var" diye söylersen yanlış konuşursun. Piyasada 1.8" diye HDD hiç görmedim dediğin gibi yapıp internette araştırdım ama şuan hiç satılmıyor(2.elden bahsetmiyorum). Artist artist,"...sana açıklama yapmak zorunda değilim" diyemezsin. Yapacaksınız efenim, madem bir fikir attın ortaya, bu fikrin doğruluğunuda kanıtla!

Son düzenleme:
HDD ile SSD'inin ne olduğunu bilmeden yorum atıp, "Bende 1.8" hdd var" diye söylersen yanlış konuşursun. Piyasada 1.8" diye HDD hiç görmedim dediğin gibi yapıp internette araştırdım ama şuan hiç satılmıyor(2.elden bahsetmiyorum). Artist artist,"...sana açıklama yapmak zorunda değilim" diyemezsin. Yapacaksınız efenim, madem bir fikir attın ortaya, bu fikrin doğruluğunuda kanıtla!
IMG_20160710_160442.jpg

Laptobu söktürdün bana :) markasız ama 1.8"

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı