Laptop hareket edince kapanıyor

Crazyboy

Decapat
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar. ASUS laptopum var, hareket ettirince ya da yerinden kaldırınca kendi kendine kapanıyor. Internetten baktım, ısınıyordur dediler. İşlemci kullanımını düşür dediler, düşürdüm. Bir sürü şey denedim, çare olmadı. Yardım edebilecek var mı arkadaşlar. Videosunu bile atıyorum daha iyi anlayın diye.

THE ACE

Decapat
En iyi cevaplar
0
Peki laptopunuzun adaptörünü kontrol ettiniz mi ? Belki adaptörünüzde sorun vardır ?

Eirene_

Zeptopat
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarınızı prize takılımı oynuyorsunuz ? Ve piliniz takılımı?

Mert Arabacı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Elektrik veya işlemci ile alakalı değil. HDD'niz yerinden oynuyor. SATA girişlerinde bir problem olabilir veyahut tam sabitlenmemiştir. Çünkü ufak oynamalar ile zarar görmektedirler. Sizde haliyle oynatınca sallanıyor içeride hareket ediyor. (İçeride takla atmıyor. Azıcık bir oynama yeterli).

KS
Crazyboy

Crazyboy

Decapat
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar başka hesaptan yazıyorum laptopu bilgisayarcıya götürdüm pilden dediler pek inanmadım içini açıp kontrol etmediler bile pilimi değiştirmem lazım yoksa parçalarını kontrol mü ettireyim

kKerem

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İzmir
Elektrik veya işlemci ile alakalı değil. HDD'niz yerinden oynuyor. SATA girişlerinde bir problem olabilir veyahut tam sabitlenmemiştir. Çünkü ufak oynamalar ile zarar görmektedirler. Sizde haliyle oynatınca sallanıyor içeride hareket ediyor. (İçeride takla atmıyor. Azıcık bir oynama yeterli).
Diskten olsaydı kapanmaz, donardı.

Mert Arabacı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Arkadaşlar başka hesaptan yazıyorum laptopu bilgisayarcıya götürdüm pilden dediler pek inanmadım içini açıp kontrol etmediler bile pilimi değiştirmem lazım yoksa parçalarını kontrol mü ettireyim
Pil ile alakalı olsa prize takılı olduğu için kapanmaz. Sen o zaman pilini çıkar kenara koy. Sonra prize bağla ve öyle çalıştır kullan bir müddet, bakalım kapanma sorunu yapacak mı?
Ama eminim ki HDD ile alakalı.

THE ACE

Decapat
En iyi cevaplar
0
Peki prize takılımı oynuyorsunuz normalde ?

Yukarı