Laptop harici ekran kartı tamiri

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Yanan laptop harici GPU değiştirilmeli mi? Tamire mi yollanmalı?

Isıl işlem uygulanması iyi midir kötü müdür? Tamir fiyatı ne kadar olur (kart 940M)? Tamir süresi ne kadar olur? Tamir ya da değişimi performansı eskisi gibi yapar mı yoksa kayıp olur mu? Performans kaybı oluyorsa yüzde kaç olur? Eskiden GPU yanmadan önce full grafikten 40 FPS aldığım ETS2'den kaç FPS alırım?

FPS etki edeğini sanmıyorum ekran kartı "cortladıysa" o laptop dan hayır gelmez, bize soracağını arayıp "Abi 940M ekran kartım yandı öğrenciyim en son ne olur?" diyerek pazarlık yapabilirsin burada ki kimse adamın ne kadar fiyat çekeceğini bilmez kişiden kişiye değişir.

GT 940M ekran kartların yandığını çok duyuyorum sosyal'de. Ekran kartı tamiri işi sağlıklı değil en sağlıklısı anakart değişimidir.

GT 940M ekran kartların yandığını çok duyuyorum sosyal'de. Ekran kartı tamiri işi sağlıklı değil en sağlıklısı anakart değişimidir.
Bu ciddi bir fiyat tutmaz mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı