Laptop harici ekran kartını görmüyor

Benim 1050 ama 4 GB farklı bir driver gerekir mi.
Sanmıyorum. Arkadaşların da dediği gibi nVIDIA'nın sitesinden kendi ekran kartının sürücüsünü indirip kurman gerekiyor. Ek olarak GeForce Experience de indirip kurabilirsin. Yine arkadaşların da dediği gibi Intel'in grafik kartını da Intel'in kendi sitesinden indirip kurmalısın. Her ikisini de kurduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat. Sorun devam ediyorsa "sağ tık>nvidia denetim masası>görüntü ayarlarını önayarla yap>gelişmiş 3D ayarlarını kullan>uygula" ve "sağ tık>nvidia denetim masası>3D ayarlarının yönetilmesi>program ayarları" bölümünden hangi oyunu istiyorsan onu ekleyip nvidia ekran kartını seçebilirsin. "Windows tuşu + I > Oyun > Grafik ayarları >..." bölümünden ayarlarsın ve bilgisayarı yeniden başlatırsın. Sorun yine de düzelmezse donanımsal olarak sıkıntı olabilir.

Sanmıyorum. Arkadaşların da dediği gibi NVIDIA'nın sitesinden kendi ekran kartının sürücüsünü indirip kurman gerekiyor. Ek olarak GeForce Experience de indirip kurabilirsin. Yine arkadaşların da dediği gibi Intel'in grafik kartını da Intel'in kendi sitesinden indirip kurmalısın. Her ikisini de kurduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat. Sorun devam ediyorsa "sağ tık>nvidia denetim masası>görüntü ayarlarını önayarla yap>gelişmiş 3D ayarlarını kullan>uygula" ve "sağ tık>nvidia denetim masası>3D ayarlarının yönetilmesi>program ayarları" bölümünden hangi oyunu istiyorsan onu ekleyip NVIDIA ekran kartını seçebilirsin. "windows tuşu + ı > oyun > grafik ayarları >..." bölümünden ayarlarsın ve bilgisayarı yeniden başlatırsın. Sorun yine de düzelmezse donanımsal olarak sıkıntı olabilir.

NVIDIA driverı indirmiyor hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı