Laptop hoparlörünün ses kalitesini arttırmanın bir yolu var mı?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Profildeki Laptop'u kullanıyorum özellikle ses dinlerken 5 yıllık hoparlörümden kötü ses veriyor. Bu yüzden Bluetooth bağlayarak onu kullanıyorum. Laptopun kendi ses sisteminin kalitesini arttırmanın yolu var mı?

Profildeki Laptop'u kullanıyorum özellikle ses dinlerken 5 yıllık hoparlörümden kötü ses veriyor. Bu yüzden Bluetooth bağlayarak onu kullanıyorum. Laptopun kendi ses sisteminin kalitesini arttırmanın yolu var mı?
Hocam laptop hoparlörlerine pek özenilmez, EQ ayarlarıyla oynayarak bir yere kadar getirtebilirsiniz ama fazla bir şey beklemeyin.

bu driveri kurun

Hocam Microsoft Store da Realtek uygulaması vardı orada Gaming, Media gibi seçenekler vardı ama paralıydı sanırsam para verince otomatik ayartıyordu. Bir bakın siz de ben de tam enin değilim.

Driver Booster'deki ses gelmiyor ayarı işe yaramazmı.

O tür uygulamalar kullanmayın yanlış driver yükleyerek sistemi bozuyor.

driver boosterdeki ses gelmiyor ayarı işe yaramazmı
Driver booster ile bilgisayarı havaya uçurmazsa belki eski driver kurabilir.
O program hatalı program kuran dandik bir program, format konunda da görmüştüm de alakasız mesaj olmasın diye demedim bir şey :D

Hocam Microsoft Store da Realtek uygulaması vardı orada Gaming, Media gibi seçenekler vardı ama paralıydı sanırsam para verince otomatik ayartıyordu. Bir bakın siz de ben de tam enin değilim.

O tür uygulamalar kullanmayın yanlış driver yükleyerek sistemi bozuyor.
bugüne kadar sıkıntı yaşamadım

hatta pro kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı