Laptop İçin 120 GB SSD Önerisi

Hayır aynı kişilere değil önerisini beğenmediğim veya kötü olanlara atıyorum. Kızgın ifadesini sürekli kötü önerene atıyorum. Intenso diye bir marka hiç duymadım açıkçası. WD, Kingston bulunuyor o bütçeye yakın.

Bende duymamıştım yorumlar vs. bakarak aldım sıkıntı çıkacak diye düşünüyordum laptopu uçurdu 13 sn açılıyor okuma yazma hızıda gayet iyi o yüzden önerdim ayrıca 120 GB SSD'yi mantıksız buluyorum bu disk sisteme takıldığı zaman 100 GB olacak sen buna Windows kurdun programlar vs. derken dolacak disk sağlıklı çalışmayacak en az 240 GB SSD alınmalı.
Dostum herhangi bir konuyamı girdin ben yokmuşum gibi oku bir fikrin varsa yaz geç bana bulaşma.@saphary

Bende duymamıştım yorumlar vs. bakarak aldım sıkıntı çıkacak diye düşünüyordum laptopu uçurdu 13 sn açılıyor okuma yazma hızıda gayet iyi o yüzden önerdim ayrıca 120 GB SSD'yi mantıksız buluyorum bu disk sisteme takıldığı zaman 100 GB olacak sen buna Windows kurdun programlar vs. derken dolacak disk sağlıklı çalışmayacak en az 240 GB SSD alınmalı.
Dostum herhangi bir konuyamı girdin ben yokmuşum gibi oku bir fikrin varsa yaz geç bana bulaşma.@saphary
Hocam nedir bu @saphary kini sizdeki? 🤣 🤣

Hayır dostum kinim yok.
laptopu uçurdu 13 sn açılıyor okuma yazma hızıda gayet iyi o yüzden önerdim

Bende SU650 960 GB var. Sistem uçuyor evet ama 60-70derece falan SSD. Kronik sorunları belli olmayan bir model. Intenso bana güven vermiyor. WD Green var.

Hocam nedir bu @saphary kini sizdeki? 🤣 🤣

Gıcık oldum dostum bir ara hangi konuda hatırlamıyorum bir laf söyledim o günden beri taktı bana sinir ediyor.😀

Hayır dostum kinim yok.

Bende SU650 960 GB var. Sistem uçuyor evet ama 60-70DERECE falan SSD. Kronik sorunları belli olmayan bir model. Intenso bana güven vermiyor. WD Green var.

Disk konusunda tek markabilirim Samsung. Yan markalar Samsung'un yanından geçemez bunu zaten herkes biliyor konuya gelecek olursak düşük bütçede iyi performans için önerdim bu markayı yorumları ve kullanan bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım memnun kaldım bende arkadaşa tavsiye ettim bu kadar ayrıca cevaplarımı beğenmeyebilirsin görmezden gel bana ilişme saphary.😏

Son düzenleme:

Geri
Yukarı