Laptop için 2.5" SSD Önerisi

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar eski laptobuma SSD almayı düşünüyorum. CD yerini söküp yerine HDD takacağım ve HDD yerine de SSD takmayı düşünüyorum. En fazla 200 300 TL bütçem var. Benim için GB değil de okuma yazma hızı önemli zaten 1 TB HDD mevcut. SSD önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca SSD alırken işlemci gibi özelliklerin etkisi var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
.

.

Samsung 860 Evo 250GB bütçenizi aşıyor, ancak aralarında tartışmasız en iyisi o.

Önerilerim:

Gördüğüm kadarıyla i5 3. nesil bir işlemci. Okuma yazma hızına değil büyük boyutlu birşey alın. En dandik ssd bile performansı arttıracaktır. Zorlayamazsınız bile. Masaüstü veya oyun laptopu olsaydı dediğinizde haklısınız biraz daha

Samsung 860 Evo 250GB bütçenizi aşıyor, ancak aralarında tartışmasız en iyisi o.

Önerilerim:

Samsung farkı nedir? Ayrıca bir uyumsuzluk yaşamam değil mi?
SSD takmak için bir aparat vardı onunda linkini atabilir misiniz? (CD yerine takmak için)

Son düzenleme:
Herhangi bir uyumsuzluk yaşamazsınız, aynı kurulumu 2010 model bir laptopta kullanıyorum.
Samsung SSD'ler diğerlerine göre daha uzun ömürlü ve daha yüksek performanslı oluyor.

Videodaki SSD Pro versiyonu ancak Evo versiyonu da oldukça dayanıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bütçenizi zorlayacak durumunuz yoksa Crucial olan modeli de öneririm önbelleği bulunmadığı için performansı 860 Evo kadar olmayacaktır ancak gayet memnun edecektir.

Laptop için SSD kızağı:
.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı