Laptop için jak çoğaltıcı önerisi

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Laptopumun 1 tane jak girişi var fakat yeni alacağım kulaklıkta 2 çıkış var çoğaltıcı önerir misiniz? Bütçem yok fiyat/performans önerirseniz sevinirim. Performansı düşürür mü?

Bu arada bu kulaklığın çıkışları mikrofon ve ses olarak mı? Ona göre ürün almak lazım fakat çıkışlarını bilmiyorum.

@Samotne Ciasteczka @Setsuna Yuki @TÇB etiket atıyım biraz yoksa bakan yok : /
@Shuichi Tatsuo

H2016D içinden Y splitter çıkıyordu bildiğim kadarıyla fakat kaldırılmış olabilir. Unboxing videolarında göremedim.

@Samotne Ciasteczka şöyle anlatmıştı yaklaşık 3 ay önce:

Gamenote olan tek jaklı, içinden isterse Y splitter çıkıyor, Gamegaraj göstermiş açıkça, USB yüksek ihtimal sadece aydınlatması için ses için zorunlu değildir;
Eki Görüntüle 814365

1615567803846.png

Bu fotoğraf kaldırılmış, büyük ihtimal içinden çıkmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de almayı düşünüyordum fakat zamlanınca alternatif bir modele yöneldim, almış olsaydım paylaşırdım sizinle. Ayrıştırıcı olarak şunu öneririm:

fakat zamlanınca alternatif
Hocam zamlanmadı tam tersi fiyatı indirildi 180 TL'den 150 TL'ye düştü.
H2016D içinden Y splitter çıkıyordu bildiğim kadarıyla fakat kaldırılmış olabilir. Unboxing videolarında göremedim.

@Samotne Ciasteczka şöyle anlatmıştı yaklaşık 3 ay önce:

Eki Görüntüle 919096

Bu fotoğraf kaldırılmış, büyük ihtimal içinden çıkmıyor.

Ben de almayı düşünüyordum fakat zamlanınca alternatif bir modele yöneldim, almış olsaydım paylaşırdım sizinle. Ayrıştırıcı olarak şunu öneririm:

Trendyoldan önerir misiniz? 25 TL kuponum var boşa gitmesin.

Hocam zamlanmadı tam tersi fiyatı indirildi 180 TL'den 150 TL'ye düştü.
129 liraydı, 180'e çıkınca ben de almışken iyi bir şey alayım dedim.
Trendyoldan önerir misiniz? 25 TL kuponum var boşa gitmesin.
Ben bunu kullandığım için önerdim, diğerleri hakkında pek bilgim yok açıkçası. O yüzden önermem pek doğru olmaz.

Bu arada aynı ürün Trendyol'da 80 liraya satılıyor, kuponla alsanız bile daha pahalı oluyor Tekno Store'a göre.

Ben de almayı düşünüyordum fakat zamlanınca alternatif bir modele yöneldim
Hocam siz hangi modeli aldınız?
Bu arada aynı ürün Trendyol'da 80 liraya satılıyor, kuponla alsanız bile daha pahalı oluyor Tekno Store'a göre.
Sağ olun.
@Samotne Ciasteczka Ses kartı alırsam nasıl olur hem çoğaltıcı işlevini de görür?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı