Laptop için kontrolcü önerisi

Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Bütçem 250TL. Laptopa takıp oynayabilmek için kontroller önerilerinizi bekliyorum. Eğer kontrolleri aldıktan sonra başka bir şeye de ihtiyacım olacaksa, onu da yazarsanız sevinirim. Mesela PS3 kolu aldıktan sonra programa ihtiyacım olacak.

Ben Dualshock 4 kullanıyorum. PS4 kolu. Çok memnunum titreşim dahil hissiyat çok iyi size de öneririm. Azerbaycan fiyatlarını bilmiyorum lakin. En son gördüğümde 100 manatdı sanırım.

Bu kol için DS4 Windows indirmek gerek ve sistemde Bluetooth olması gerek.

Hocam bunlardan birisini alabilirsiniz. Dobe olan bende var. Xbox One ve PC ile tam uyumlu. Kalite olarak iyi.

Hocam bunlardan birisini alabilirsiniz. Dobe olan bende var. Xbox One ve PC ile tam uyumlu. Kalite olarak iyi.

Hocam Xbox One kumandaları sanırım Bluetooth yoluyla programsız bağlana biliyor DS4 gibi uğraştırmıyor bildiğim kadarıyla fiyat olarak da pahalı değiller.

Hocam bizde maalesef pahalı. Doğru Bluetooth ve kablo ile bağlanabiliyor. Fiyat yüksek.

Azerbaycan'da PS4 kolu 40 manat (180TL) var. Ama program indir, USB Bluetuth falan al diye uğraşmak istemedim. Xbox kolu alayım dedim. Xbox 360 kolu 220TL, Xbox One kolu 700 TL civarı. Sizce PS4 kolu alıp biraz zahmete girmeye değer mi?

Azerbaycan'da PS4 kolu 40 manat (180TL) var. Ama program indir, USB bluetuth falan al diye uğraşmak istemedim. Xbox kolu alayım dedim. Xbox 360 kolu 220TL, Xbox One kolu 700 TL civarı. Sizce PS4 kolu alıp biraz zahmete girmeye değer mi?

O size kalmış bir şey hocam ama kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bence rahat el için uygun. Benim elim küçük olmasına rağmen rahat tuta biliyorum hissiyatı güzel bir de titreşim olarak çok iyi. Önünde de bir hoparlörü var. Bir de ortasında bir kare var onu mouse olarak kullana biliyorsun.

Arkadaşlar benim de bütçem 60 TL. PS3'e takıp oynamak için kol arıyorum. Ne önerirsiniz? Bir de şu Rampage kol iyi midir?

Arkadaşlar benim de bütçem 60 TL. PS3'e takıp oynamak için kol arıyorum. Ne önerirsiniz? Bir de şu Rampage kol iyi midir?

Bunun için ayrı bir konu aç ve arkadaşları etiketle, yoksa uyarı alırsın moderatörler tarafından
O size kalmış bir şey hocam ama kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum bence rahat el için uygun. Benim elim küçük olmasına rağmen rahat tuta biliyorum hissiyatı güzel bir de titreşim olarak çok iyi. Önünde de bir hoparlörü var. Bir de ortasında bir kare var onu mouse olarak kullana biliyorsun.

Peki, anladım. Bir sorum daha olacaktır. PS4 kolunu bilgisayarınıza bağlarken fizikler bir eşya kullandınız mı? Kablo gibi?

Geri
Yukarı