Laptop için kulaklık önerisi

Hocam düşüp kırılmasından endişe etme sapasağlam kulaklık eski kullandığım Rampage kulaklığı 20 cm açınca çat çut sesler geliyoe bunu katlıyorum resmen hiçbir şey olmuyor zaten sonuçta Razer sapasağlam üretiyor.
Fiyatına değer bazen İtopya kampanya yapıyor hocam 500 TL'ye falan bulabilirsin yani.
Teşekkürler hocam kesin alacağım söz konusu değil ama markayla ilgileneceğim
@XPLSG ürününuzu sipariş ettim hocam bakalım hayırlısı

Son düzenleme:
Ürünü beğeneceğinden eminim :)
İnşallah hocam arctis 1 ve 3 serisi ne çok iyi ne çok kötü, fiyatının yüksek olması Asusun cihazlarına biçtiği değer gibi olmuş o yüzden o fiyata alınacak gibi değil, razerin yorumlarını okudum amazondan, uzun yıllar dayanacagini düşünüyorum, bozulursa da yaptırır yaptırır onu kullanırım şu anlık.

İnşallah hocam Arctis 1 ve 3 serisi ne çok iyi ne çok kötü, fiyatının yüksek olması ASUS'un cihazlarına biçtiği değer gibi olmuş o yüzden o fiyata alınacak gibi değil, Razer'in yorumlarını okudum Amazon'dan, uzun yıllar dayanacagini düşünüyorum, bozulursa da yaptırır yaptırır onu kullanırım şu anlık.

Garantisi var hocam? Elektrikçi beter eder onu.
Zaten sonuçta Razer dünyanın en iyi en kaliteli üreticilerinden üzmez.

Yok hocam garantisi var biliyorum da garanti süresi geçtiğinde tekrar razer departmanına yollarım, inşallah yapılacağı zamanlar 0 kulaklık fiyatına fatura gelmez.
hocam ürünü aldım perşembe günü gerçekten kalite hissiyatını sonuna kadar verıyor daha önceden kendi almış oldugum duydugum kadarıyla tel olan bölgesi yani .entik diyelim o tarz olan kulaklıkların daha kolay yıkılabildiğini görmüştüm ama bu razer olunca gerçekten harika.

Hocam ürünü aldım perşembe günü gerçekten kalite hissiyatını sonuna kadar verıyor daha önceden kendi almış oldugum duydugum kadarıyla tel olan bölgesi yani. Entik diyelim o tarz olan kulaklıkların daha kolay yıkılabildiğini görmüştüm ama bu Razer olunca gerçekten harika.

Dedim hocam :) kaliteli bir ürün kendini belli eder tel kısmında uzun süredir sorun yaşamadım yaşayanıda duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı