Laptop için M.2 SSD önerisi

crucialla benzer gibi geldi bana ssd den pek anlamıyorum ama farkı var mı birde maddi açıdan küçük bir rakam gibi gözüksede biraz aşıyor beni bu parayı bile anca denkleştirebildim
Yaklaşık 3 kat daha fazla TBW sunuyor. Onun haricinde TLC bellek kullanıyor.(daha kaliteli) Ben de en ucuz 1TB'lık SSD'lerden birini alacaktım ama SN770 çok iyi fiyatta. Bunu alıp ana SSD yapmaya karar verdim.

Merhaba,
Bunu alabiliyorsan al: Amazon.com.tr

Yoksa: Amazon.com.tr
Yaklaşık 3 kat daha fazla TBW sunuyor. Onun haricinde TLC bellek kullanıyor.(daha kalitel2.
Yaklaşık 3 kat daha fazla TBW sunuyor. Onun haricinde TLC bellek kullanıyor.(daha kaliteli) Ben de en ucuz 1TB'lık SSD'lerden birini alacaktım ama SN770 çok iyi fiyatta. Bunu alıp ana SSD yapmaya karar verdim
https://www.hepsiburada.com/samsung...x4-nvme-m-2-ssd-mzvl2512hcjq-pm-HBC000001ZIWF takılı olan ssd bu şuan oyunlar için alıcaktım 2.yi eğer sn770 alamazsam çok bir hız kaybı yaşar mıyım tbw değeri gerçekten çok iyiymiş ama

Oyun için SATA SSD'lerde bile bir kayıp yaşamazsınız ama almışken iyisini almak daha mantıklı tabii. 300 TL daha veremeyecekseniz Exercia G2'de bakabilirsiniz. Gene 600TBW sunamıyor ama 400TBW. Ben zorlayıp SN770 alın derim. Birkaç aya aldığınız paranın üstüne bile satabileceğiniz bir SSD. Sarı siteden bakın.

Geri
Yukarı