Laptop için monitör önerisi

akrepveben

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.

Dell marka i7 7. nesil laptopum var. 15.4 inç ve çözünürlük 1366 olan versiyondan. Laptop soğutucu ve oyun klavyesi derken laptop benden uzaklastigindan artık oyun oynayamaz hale geldim. Laptop'a ek bir monitör almak ve Laptop'ı kasa gibi kullanmak istiyorum. Nasıl bir monitör önerirsiniz fiyat performans olacak şekilde. HDMI çıkış mevcut laptop özelliklerini ekleme yaparım birazdan.

Teşekkürler.
Herkese iyi forumlar.

Dell marka i7 7. nesil laptopum var. 15.4 Inc ve çözünürlük 1366 olan versiyondan. Laptop soğutucu ve oyun klavyesi derken laptop benden uzaklastigindan artık oyun oynayamaz hale geldim. Laptop'a ek bir monitör almak ve Laptop'ı kasa gibi kullanmak istiyorum. Nasıl bir monitör önerirsiniz fiyat performans olacak şekilde. HDMI çıkış mevcut laptop özelliklerini ekleme yaparım birazdan.

Teşekkürler.
Dell ispirin 5567
I7-7500 2.7 ghz(4cpu) ~2.9 ghz
8 gb ram
4 gb ati rodeon ekran kartı mevcut
baı örnekler atıyorum ama hiç birini kullanmadım. curve hoşuma gıttı ama huc curve ıle oyun oynamadım

Birisi IPS LED diğeri, TN panel, diğeride VA panel. Bu paneller hakkında çok bilgim yok hangisi iyidir. Oynadığım oyunlar knightonline, tombraider, residen evil .( PUBG, CS:GO oynamıyorum :D)
Birde hdmi dan displaye dönüştürücü öneriniz varmidir
Acer 23, 8 Inc 75 Hz 1 ms cihazını aldım konuyu kapatabiliriz. 1 kişi yorum bile yapmadı Allah'tan arkadaş yardımcı olduda aldım. Bu nasıl forumculuk anlamadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı