Laptop için RAM önerisi

BedirhanEzder

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar, laptop kullanıcısıyım. Bilgisayarımda 4 GB RAMAXEL RMT3170MN68F9F-1600 modelinde bir RAM var, eski bir RAM CL 11 1600MHz değerlerine sahip ama güvenilir bir sitede bulamadım. Hep yabancı adı sanı olmayan sitelerde stokta var. Aynı model RAM'ı maalesef alamıyorum, tavsiyeniz ne olabilir? Kara cuma döneminde almak istiyorum fiyatlar daha iyi, makul oluyor.
Screenshot_20201122-182131_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınız Lenovo mu? Bende de aynı marka RAM vardı Lenovo Z510 cihazımda 8 GB'lık Kingston alıp taktmıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

Bilgisayarınız Lenovo mu? Bende de aynı marka RAM vardı Lenovo Z510 cihazımda 8 GB'lık Kingston alıp taktmıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

Kusura bakmayın modoretorler sağ olsun cümleye nokta koymadık diye yorum yapmamı kısıtladılar cevap veremedim. Evet bilgisayarım Lenovo G505 bende 4 GB var 4 GB daha almayı düşünüyorum bu fırsatlarda ancak aynı model RAM yok. Kingston hangi model öğrenebilir miyim?

Kusura bakmayın modoretorler sağ olsun cümleye nokta koymadık diye yorum yapmamı kısıtladılar cevap veremedim. Evet bilgisayarım Lenovo G505 bende 4 GB var 4 GB daha almayı düşünüyorum bu fırsatlarda ancak aynı model RAM yok. Kingston hangi model öğrenebilir miyim?

Modeli tam hatırlamıyorum aynı MHz'de 8 GB'lık bir ürün alıp takmıştım.

Geri
Yukarı