yasingunaydin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bilimci
Herkese iyi forumlar. Konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim. Sanırım foruma aksesuar kategorisi eklenmeli. Konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim. Gelelim asıl konuya;

Dizüstü bilgisayarım için bir sırt çantası arıyorum. Sadece dizüstü bilgisayarım için değil, günlük kullanımım için de uygun olmalı. Yaşadığım yerden farklı bir şehirde üniversite okuduğum için sık sık seyahat yapmaktayım (Okul zamanı 1-2 haftalık ziyaretler). Uzun lafın kısası bir kaç parça giysimi de koyabileceğim kadar hacmi büyük olmalı (Sanırım minimum 25 Lt yeterli olacaktır) Kaliteli malzemeden yapılmış olmalı. Özellikle fermuar kısımlarına önem veriyorum. İç ve dış kısım ayrıntıları çok olmalı (Kalem koymak için özel yerler vs.) Dış görüntüsü de hafif karizmatik olursa tadından yenmez.:) Konuyu açmadan önce tabii ki bayağı araştırma yaptım. Fakat karar vermekte zorlanıyorum. Kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa, bana önerirseniz sevinirim. Bütçe maksimum 150 TL. Aşağıya eklediğim kendi bulduğum ürünlerden de öneride bulunabilirsiniz.

Bulduğum Ürünler
1- PUMA APEX
2- NEWFEEL BAYAGO
3- HP L8J89AA ODYSSEY
4- CASE LOGIC JAUNT
5- PORT DESIGNS MEGEVE
6- POLO W CLUB
7- CANVAS

Port'un bir çantasını kullanıyorum ve memnunum. Öneririm.

Önerin için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Sırt çantası için bayağı bir araştırma yaptım ve sonunda Case Logic'in Griffith Park modelini satın aldım. Ürün kesinlikle alınmaya değer. Ancak fiyatı el yakabilir. Ben indirimdeyken 145 TL'ye satın aldım. Şu anki fiyatı 189 TL'dir. Ürünü inceleyip forumda bir konu açmak niyetindeyim. Ama burada da birkaç gözlemimi paylaşmak istiyorum. Tabii ki bu bir ön inceleme gibi olacak. Çünkü ürünü henüz kullanmaya başlamadım.

+ Çantanın malzemesi oldukça kaliteli. Özellikle sırt kısmı hem ergonomik hem de darbeye vs. karşı korumalı. (Laptop'unuzu koyduğunuz yer sırt kısmında denk geliyor. Bu yüzden sırt kısmının dayanıklılığına bayağı önem vermişler.)
+ Laptop ve tablet için bölme mevcut. Ve korumaları gayet iyi. Üstte de belirttiğim gibi.
+ Dış görünüşü gayet şık
+ Çanta bayağı bölmeye sahip. Aşağıdaki resimlerden çok daha net anlayacaksınız.
- Biraz daha geniş olabilirmiş. Ancak şu halde bile mükemmel. Benim düşüncem bu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı