Laptop için soğuk dereceler tehlikeli mi?

O zaman soğutucunuzun altını temiz tutmanız yeterli hocam.

Bir de sizin RAM upgrade durumunuz vardı? Ne oldu bir gelişme var mı? @Rasim Kayrak

Evet gelişme var. Daha doğrusu vazgeçme. Cihazımdan istediğim performansları alsamda RAM yükseltmek istiyordum. Monster'ı aradığımda 350TL olan fiyatı 400TL yaptıklarını gördüm. Vazgeçtim şu anlık. Sizce fiyat düşer mi yoksa hemen yükseltmeli miyim?

Evet gelişme var. Daha doğrusu vazgeçme. Cihazımdan istediğim performansları alsamda RAM yükseltmek istiyordum. Monster'ı aradığımda 350TL olan fiyatı 400TL yaptıklarını gördüm. Vazgeçtim şu anlık. Sizce fiyat düşer mi yoksa hemen yükseltmeli miyim?
Düşeceğini sanmıyorum. RAM bilgileriniz 8GB 3200MHz'di yanlış hatırlamıyorsam. Zaten piyasada bulacağınız bellek fiyatları 450-500TL olacak. Yine Monster uygun kalıyor sanki. Fakat maddi olarak darlık varsa zorlamanın manası da yok diye düşünüyorum. Para kolay kazanılmıyor. 😊

Düşeceğini sanmıyorum. RAM bilgileriniz 8 GB 3200MHz'di yanlış hatırlamıyorsam. Zaten piyasada bulacağınız bellek fiyatları 450-500TL olacak. Yine Monster uygun kalıyor sanki.

Evet uyguna satıyor gerçekten. Ama bir anda 350'den 400'e çıkınca hayal kırıklığı yaşadım. Ev almaya çalıştığımız için babama da bir şey diyemiyorum yükseltme hakkında. Bayramı bekliyorum.

Evet uyguna satıyor gerçekten. Ama bir anda 350'den 400'e çıkınca hayal kırıklığı yaşadım. Ev almaya çalıştığımız için babama da bir şey diyemiyorum yükseltme hakkında. Bayramı bekliyorum.
Hocam ev alacaksanız boşverin RAM'i. Evlerin fiyatları daha hızlı ve orana vurulduğunda daha da değere biniyor. Sıkmayın canınızı. 😁

Hocam ev alacaksanız boş verin RAM'i. Evlerin fiyatları daha hızlı ve orana vurulduğunda daha da değere biniyor. Sıkmayın canınızı. 😁

Kemerburgaz'da 2+1 daire bulduk. Yanından metro geçecek. Ona yatırım yapmak istiyoruz:D. Geçen 3 sene önce gördüğümüz bir evin ilanına baktım. 350 bin TL'den 800'e çıkmıştı. RAM'den havuz yaparım ev fiyatları yükseldikçe. Hayat çok pahalı.

Geri
Yukarı