Laptop için soğutucu gerekli mi?

alperkrt17

Hectopat
Dostlar yeni 2 hafta önce kendimce pahalı bir laptop aldım temiz kullanmaya çalışıyorum. Oyun oynarken 70 derecenin üstüne çıktığı oluyor 75'e kadar. O yüzden bir soğutucu almayı düşünüyorum. Soğutucu almalı mıyım? 200 TL için ömrü kısalsın istemiyorum. Sizce gerek var mı?

Dostlar yeni 2 hafta önce kendimce pahalı bir laptop aldım temiz kullanmaya çalışıyorum. Oyun oynarken 70 derecenin üstüne çıktığı oluyor 75'e kadar. O yüzden bir soğutucu almayı düşünüyorum. Soğutucu almalı mıyım? 200 TL için ömrü kısalsın istemiyorum. Sizce gerek var mı?
Laptoplar için gayet normal hatta serin bir rakam hocam. Dert etme.

Ben belirli aralıklarla yandaki deliklerden üflüyorum, bi sıkıntısını görmedim

Dostlar yeni 2 hafta önce kendimce pahalı bir laptop aldım temiz kullanmaya çalışıyorum. Oyun oynarken 70 derecenin üstüne çıktığı oluyor 75'e kadar. O yüzden bir soğutucu almayı düşünüyorum. Soğutucu alınır mı? 200 TL için ömrü kısalsın istemiyorum. Sizce gerek var mı?

Hocam alın bir köşede dursun, ısındığı zaman az da olsa etki ediyor. Bizim evde 2 tane var birini abim birini de ben kullanıyorum. Ama şu an bilgisayarda takılı değil ısınmıyor çünkü bilgisayarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı