Laptop ile 2.el kasa takası mantıklı mı?

Needal

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Ryzen 3 2200u, Radeon 535, 8 GB DDR4 RAM, 1TB HDD özelliklerine sahip bir laptopa sahibim. Başta ilana 6000TL'den ilana vermiştim ve şu an 5500TL kadar çektim ve pazarlıkla maximum 5000 liraya kadar inebilirim. Ama gerçekten bana gelen mesajlar gerçekten fiyatı öldüren cinsten. Birisi de X5690, RX470, 16 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD'si olan bir bilgisayarla takas teklifi etmişti başta reddetsemde bu gelen mesajlardan sonra aklımı da çelmiyor değil sizce mantıklı bir hareket mi olur teşekkürler.

İnan herşey olabilir devir öyle bir devir. Ama ben kazık demek istememiştim. Mantıklı değil bana göre herkesin görüş acısı farklı
Anlıyorum, kazık demek istemedim yanlış anlaşıldım 😄 , mining demek istemiştim.

Konuya dönecek olursak, bu tür bir sistemde mining yapıldığını düşünmüyorum, daha yüksek verim alınan ekran kartları ile mining işlemleri yapılıyor, sistemden gerekli test videolarını isteyebilirsiniz, stres testi programları, FurMark, CPU-Z vesaire.

Anlıyorum, kazık demek istemedim yanlış anlaşıldım 😄, mining demek istemiştim.

Konuya dönecek olursak, bu tür bir sistemde mining yapıldığını düşünmüyorum, daha yüksek verim alınan ekran kartları ile mining işlemleri yapılıyor, sistemden gerekli test videolarını isteyebilirsiniz, stres testi programları, FurMark, CPU-Z vesaire.

Hocam bilgisayar bu adam nasıl oluyor bilmiyorum ama garantide veriyor.

Sistem parçalarını tek tek akakce üzerinden fiyatlarını alıp toplayın bakalım, eğer fiyatı kasanın bu şekilde uyguna geliyorsa mağazalarına ziyaret edip kendin test yapabilirsin, YouTube'a 2. el bir sistem alırken neler test edilmesi gerekir başlıklı bir sürü video bulunuyor.

Sistem parçalarını tek tek Akakçe üzerinden fiyatlarını alıp toplayın bakalım, eğer fiyatı kasanın bu şekilde uyguna geliyorsa mağazalarına ziyaret edip kendin test yapabilirsin, YouTube'a 2. el bir sistem alırken neler test edilmesi gerekir başlıklı bir sürü video bulunuyor.

Geçiş yapmak mantıklı mı sizce siz yapar mıydınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı