Çözüldü Laptop ilk açıldığında fanlar çalışıp bir süre sonra duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

453476

Hectopat
Yer
Istanbul
Kolay gelsin.

Laptop'u buz gibiyken, ısınma vs. yokken normal şekilde açıyorum ama açar açmaz fanlar da açılıyor ve yaklaşık 5-6 dakika boyunca çalışıyor. Sonra duruyor tabii. Bu neden olabilir? Laptop buz gibiyken neden fan açılıyor olabilir?

Mesela şu an laptoptan yazıyorum ve laptopu 15.18'de açtım. Şu an ise 15.23 ve fanlar durdu, normal hale geldi.

Çözüm
En son bilgisayarı kapatırken fanlar hangi hızda çalışıyorsa ilk açıldığında da o hızda çalışırlar bir süre, normal bir durum.
KS
KS
453476

453476

Hectopat
Yer
Istanbul
En son bilgisayarı kapatırken fanlar hangi hızda çalışıyorsa ilk açıldığında da o hızda çalışırlar bir süre, normal bir durum.
Hocam 2-3 gündür deniyorum ama bilgisayarı kapatırken fan yavaşken, açtığımda yine hızlı çalışıyor. Yani kapatırken fanın hızlı çalışmasıyla bir alakası yok.

KS
KS
453476

453476

Hectopat
Yer
Istanbul
Çözümden bahseden benim ekmeği yiyen başkası :)
Siz, bilgisayar kapatırken fanlar çalışıyorsa, açıldığında da çalışmaya başlar dediniz. Diğer arkadaş da normal bir durum dedi. Yani siz aslında yanlış bilgi vermiş oluyorsunuz.

Bakın:
Hocam 2-3 gündür deniyorum ama bilgisayarı kapatırken fan yavaşken, açtığımda yine hızlı çalışıyor. Yani kapatırken fanın hızlı çalışmasıyla bir alakası yok.

Yeni konular

Yukarı