Laptop interneti olması gerekenden çok yavaş

Promos

Hectopat
Ben normalde her şeyi anında indiririm ama bugün 50 MB'lık dosyayı ağ hatası diyerek indiremedim ve internet testinde 0.1 KB ile 0.5 KB arasında değer gördüm üstelik aile bireyleri sadece televizyon izliyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 1642535512714.png
    1642535512714.png
    16,5 KB · Görüntüleme: 47
Chrome'dan indiriyorsan bazen hız aşırı düşük olabiliyor çözemediler hala. Bu yüzden IDM Manager kullanıyorlar. Olmadı Denetim Masası'ndan bir şeyleri falan ayarladın mı veya değiştirdin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetin modem ayarlarına gir ağ bandı veya geçidi kısmını varsayılana al oradan kaynaklı problem çıkar. Düzeltilmesi gerekir.

Chrome'dan indiriyorsan bazen hız aşırı düşük olabiliyor çözemediler hala. Bu yüzden IDM Manager kullanıyorlar. Olmadı Denetim Masası'ndan bir şeyleri falan ayarladın mı veya değiştirdin mi?

Denetim masasında bir şey değiştirmedim Valorant indirirken 0.1 KB hızında indiriyordu.
İnternetin modem ayarlarına gir ağ bandı veya geçidi kısmını varsayılana al oradan kaynaklı problem çıkar. Düzeltilmesi gerekir.
videosu varmı bunun modem ayarlarına nasıl girilir bilmiyorumda

Şu an PC reset attım aç kapa 21 MB indirme hızı aile bireyleri uyuyor kimse elektronik alet kullanmıyor.

Geri
Yukarı