Laptop işlemcisine termal macun sürünce beklemeye gerek var mı?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Birazdan kasayı açıp termal macun süreceğim. Hayatımda ilk defa süreceğim ve YouTube'dan bakarak yapacağım.

Sürüp kasayı kapattıktan sonra beklemeye gerek var mı? Yoksa direkt açıp oyun oynayabilir miyim?

Açabilirsin. Fakat, bu işlemi yapmadan önce stress testi yapıp, sonrasında tekrar stres testi yapmanı öneririm. Arada fark olup olmadığını, bu sayede doğru sürüp sürmediğini de test etmiş olabilirsin...

Açabilirsin. Fakat, bu işlemi yapmadan önce stress testi yapıp, sonrasında tekrar stres testi yapmanı öneririm. Arada fark olup olmadığını, bu sayede doğru sürüp sürmediğini de test etmiş olabilirsin...
Hocam siz yanıtı gönderdiğinizde ben kasayı çoktan açmıştım. Şimdi sürdüm, stress testi yapacağım.

Konuyla alakasız bir sorum olacak, statik elektrik mevzusuna dikkat ettiniz mi yoksa direkt işinizi görüp kapattınız mı? Ayrıca zor bir iş mi? Macun gelince bende yapacağım da.

Konuyla alakasız bir sorum olacak, statik elektrik mevzusuna dikkat ettiniz mi yoksa direkt işinizi görüp kapattınız mı? Ayrıca zor bir iş mi? Macun gelince bende yapacağım da.
Hocam statik elektrikten kastınız ne bilmiyorum. Elektrik çarpması demeye çalıştınız sanırım. Ben direktmen eldiven takmadan yaptım. Ki elim kasa içine değmedi bile zaten. Direktmen kasayı açtım, bakır bağlantıyı vs. kaldırdım ve işlemci önüme geldi. Macunu sürdüm, biraz yaydım ve bakır bağlantıyı üstüne koydum. Sonra kapattım kasayı. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı