Laptop kapağını kapatınca oyun görüntüsü donuyor

Güngör ATLI

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar linkini atmış olduğum videoda görüldüğü üzere laptop kapağı kapanınca ya da ekran kararınca oyun görüntüsü donuyor. Kaldırınca devam ediyor. Hiçbir şekilde kapak ayarları açık değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim ama aşağıdaki resimde seçenekleri "Hiçbir Zaman" yapıp birde öyle deneyebilirsin. Ayarlar -> Sistem -> Güç ve Uyku kısmından ulaşabilirsin.

366410

Konuyu hortlatıyorum ama. Şu an aynı problemi yaşıyorum.
MSI GL75 9SD-052XTR Window 10 ile kullanıyorum. Bütün sürücülerim yüklü. Güç seçeneklerinden kapak kapatma eylemlerini de hiçbir şey yapma olarak ayarladım ama kapağı kapatınca oyun görüntü vermiyor. Diğer her şey normal çalışıyor. Diğer diz üstü bilgisayarımda bu sorun yok.
Çözümünü bilen var mı?

MSI GL75 9SD-052XTR Window 10 ile kullanıyorum. Bütün sürücülerim yüklü. Güç seçeneklerinden kapak kapatma eylemlerini de hiçbir şey yapma olarak ayarladım ama kapağı kapatınca oyun görüntü vermiyor. Diğer her şey normal çalışıyor. Diğer diz üstü bilgisayarımda bu sorun yok.
Çözümünü bilen var mı?
Çözümünü bilen var mı?
Bende hortlatacagim çözüm bulabildiniz mi

Geri
Yukarı