Laptop kendi kendine kapanıyor

Öncelikle merhaba. Yaklaşık 4 yaşında olan dizüstü bilgisayarım var. Genelde dizi film için kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde Windows 8'e format attıktan sonra bilgisayar, bazen 3-4 dakika bazende 15 dakika kadar açık durduktan sonra kapanıyor. Termal macun ve fan temizliğini daha yeni yaptım. Kapanırken bakıyorum pek ısınmıyor. Sizce neden kapanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 4 yaşında olan dizüstü bilgisayarım var. Genelde dizi film için kullanıyorum. Geçtiğimiz günlerde Windows 8'e format attıktan sonra bilgisayar, bazen 3-4 dakika bazende 15 dakika kadar açık durduktan sonra kapanıyor. Termal macun ve fan temizliğini daha yeni yaptım. Kapanırken bakıyorum pek ısınmıyor. Sizce neden kapanıyor olabilir?
Bence Windows 8'den 7'ye geri indirmelisin çünkü hatalı bir sistem. Windows 7 kat kat üstün 8'e göre.

Bence Windows 8'den 7'ye geri indirmelisin çünkü hatalı bir sistem. Windows 7 kat kat üstün 8'e göre.
Yanlış.
AIDA ile yük altında ısı değerlerini paylaşın.

Neyi açıklayayım? 8.1'de genel bir problem yok. Aynısı Win 10 için de diyenler var ama onda da genel bir sorun yok.
8.1 in sorunlu olduğunu okumuştum.
Aydınlattığınız için teşekkürler.
Neyi açıklayayım? 8.1'de genel bir problem yok. Aynısı Win 10 için de diyenler var ama onda da genel bir sorun yok.
Rica etsem win 8.1 i eskş bilgisayara yüklenir mi adlı başlığa bakabilir misin claus oradakiler kötü diyor ama ben 8 konusunda deneyimli değilim fazla bir şey yazamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı