Laptop kendi kendine uyku moduna geçiyor

• Konuyu başlatan RAMB0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 289

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
Bu başlık altında birçok konu açıldığının farkındayım. Ancak benimkisi farklı.

Kısa bahsetmek gerekirse laptop güç düğmesinin yan kısımlarına dokunduğumda, masaya vurduğumda veya laptopu hareket ettirdiğimde kapanıyor. Muhtemelen içinde bir sıkıntı oluştu.

Öneriniz var mıdır?

Kısa bahsetmek gerekirse laptop güç düğmesinin yan kısımlarına dokunduğumda, masaya vurduğumda veya laptopu hareket ettirdiğimde kapanıyor. Muhtemelen içinde bir sıkıntı oluştu.

Öneriniz var mıdır?

Hocam güç tuşu temassızlığı vardır veya güç tuşunun basma mekanizması bozulmuştur eski laptopumda kasayı toplamıştım güç tuşu sizinki gibi oluyordu güç tuşunun altına kağıt parçası koymuştum düzelmişti.

Öneriniz var mıdır?
Hocam cihazda batarya var mı?

Sistemden aç kapaya girin oradan ekran ve uyku ve oradaki her şeyi hiçbir zamanı seçin.
Yazılımsal bir sıkıntı yok. Laptopun kenarlarına bastırdığımda ekran gidip geliyor.

Hocam güç tuşu temassızlığı vardır veya güç tuşunun basma mekanizması bozulmuştur eski laptopumda kasayı toplamıştım güç tuşu sizinki gibi oluyordu güç tuşunun altına kağıt parçası koymuştum düzelmişti.
Deneyeceğim. Kağıt yanmaz inşallah. Geçenlerde yanlış yerleştirme nedeniyle touchpad kablosunu yaktım. Bu da öyle olmaz umarım

Hocam cihazda batarya var mı?
Hayır yok.

Sizin sorun yazılımsal değil, muhtemelen fiziksel. Anlayan birilerinin açıp bakması lazım.
Evet, parçalarda bir sıkıntı var. Ya data flex kablosu ya da arkadaşın dediği güç düğmesinde arıza var.

Yeni konular

Geri
Yukarı