Laptop Klavye Bağlıyken Açılmıyor

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar nedenini anlamdım BIOS güncellemesinden sonra oldu internette BIOS pilini çıkarın diyordu. RAM yükseltmesi için bilgisayarcuıya götürdüm. Orada BIOS pili de çıktı ama düzelmedi. Klavye bağlıyken açılmıyor. Çıkarıyorum, açılıyor açıldığında geri takıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Nedeni ne olabilir? Açılmam dediğim BIOS bile gelmiyor direkt simsiyah hiçbir şey çalışmıyor.

Hayır yine başka bir laptop ile denemelisin. O laptop kapalı iken tak klavyeyi açılıp açılmayacağını test et.
Veya elinde başka klavye varsa ya da birinden rica ederek tak. Sistemde sorun yok muhtemelen.

Hayır yine başka bir laptop ile denemelisin. O laptop kapalı iken tak klavyeyi açılıp açılmayacağını test et.
Veya elinde başka klavye varsa ya da birinden rica ederek tak. Sistemde sorun yok muhtemelen.

Tamam hocam yapıp yazacağım.

(Hocam başka bir laptopa asıl klavyeyi taktım asıl klavye çalıştı.) (asıl aptopa başka bir klavye taktım asıl laptop açıldı.) Sorun klavyede ama niye önceden böyle bir sorun yoktu ve yeni aldım o klavyeyi ve mekanik klavye ilk kez aldım oda sorun çıkartıyor not: BIOS güncellemsinden sonra oldu ama BIOS pili çıkıp BIOS sıfırlandı hala devam ediyor.

@ChaosBoost

Son düzenleme:
O zaman BIOS ayarları kısmında ErP ayarını kapalı ise aç açık ise kapat. Laptop modelini yazarak bak bu ayara internetten istersen.

Geri
Yukarı