Laptop klavye sıvı teması sonrası düzgün çalışmama sorunu

interfaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavyeme yanlışlıkla çay döküverdim ve ardından silerek kapattım. Laptopun içine sızacak kadar bir şey olmadı tabi ama klavye düzgün çalışmıyor. Çoğu tuş bozuldu ya da farklı basıyor ve evet tamamen kuruttum. Sormak istediğim yeni bir klavye alsam düzelir mi ? Bozulan şey sadece klavye midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaktan tuşların mekanizması erimiş olabilir ya da kısa devre yapıyor olabilir. Klavyeyi değiştirmek çözecektir.

Değiştirmeye o kadar para veremem diyorsan normal bir klavyede alabilirsin.
Güzel bir klavyem zaten var fakat ev dışında çok fazla laptop kullandığım için ayrı bi klavye sorun olur.
Ayrıca yeri değil sanırım ama çok fazla aramama rağmen internette uygun klavye bulamadım. Laptobum msi ge60 . Nereden temin edebilirim bilgisi olan varsa çok teşekkürler.
msi k.jpg

Arkadaşlar klavyeme yanlışlıkla çay döküverdim ve ardından silerek kapattım. Laptopun içine sızacak kadar bir şey olmadı tabi ama klavye düzgün çalışmıyor. Çoğu tuş bozuldu ya da farklı basıyor ve evet tamamen kuruttum. Sormak istediğim yeni bir klavye alsam düzelir mi ? Bozulan şey sadece klavye midir ?
Düzelir kardeşim. Biraz el becerin varsa kendin bile takabilirsin.

Eğer yeni klavye alırsan sorun olmaz sadece laptopun klavyesi bozulmuş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı