Çözüldü Laptop klavyesinden çıkan tuş geri takılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AexZeM

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı 1: NVIDIA GeForce GTX 1650
Ekran Kartı 2: Intel(R) UHD Graphics
İşlemci: Intel® Core™ i5-10200H
Ram: 16GB (8+8)
Depolama: 750GB (250+500)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar klavyemde sağ olsun evcil hayvanım a tuşunun üstüne bir şey düşürerek çıkarttı ve geri takamıyorum. Her yerini inceledim altındaki şeylerde hiçbir sıkıntı yok kırılmamışlar ama ben a tuşunu taktığımda a tuşunun biraz ortasından geriye basarsam a tuşu çıkıyor. Bantla yapıştırsam da olmuyor oyunda rezalet oluyor. Yapıştırıcı desen tutmuyor. Silikon hiç olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bilgisayar = Monster notebook.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepinizin desteği için teşekkürler. Monster'a bilgisayarımı yeniden gönderdim. Tuşun dişlerinin çıktığını söylediler ve kırılan tuşları yeniden göndereceklerini söylediler. Yardım eden herkese teşekkürler.
Sert basacaksın biraz. Hiç mi tuşları çıkartıp temizlemedin.

Konunun sert basmakla alakası yok ve şu an şunu fark ettim normalde yapışık oluyor tuşlar ve bu tuuşun yapışkanlığı gitmiş veya tutkalı onu nasıl yapacağız?

Bunun gibi birşey olması lazım.
20210415_221543.jpg
20210415_221530.jpg

Çok net ve detaylı olmuş fotoğrafların 😅 Her neyse. Yapabileceğin tek şey tam konumuna göre yerleştirip gerekli baskıyı uygulaman. Eğer dediğin gibi tırnaklarda bir hasar yoksa ya da tırnakların karşılığına denk gelen yerlerde, otumaması için hiç bir sebep yok. Daha önce hiç başına gelmediği için tabi senin de hemen ilk seferde takabilmen büyük şans olurdu :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok net ve detaylı olmuş fotoğrafların 😅 Her neyse. Yapabileceğin tek şey tam konumuna göre yerleştirip gerekli baskıyı uygulaman. Eğer dediğin gibi tırnaklarda bir hasar yoksa ya da tırnakların karşılığına denk gelen yerlerde, otumaması için hiç bir sebep yok. Daha önce hiç başına gelmediği için tabi senin de hemen ilk seferde takabilmen büyük şans olurdu :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aga internetten buldum resimleri, örnek olarak. @AexZeM laptoptaki tuş sıkıntılı.

Hepinizin desteği için teşekkürler. Monster'a bilgisayarımı yeniden gönderdim. Tuşun dişlerinin çıktığını söylediler ve kırılan tuşları yeniden göndereceklerini söylediler. Yardım eden herkese teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı